Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem z Win 7 na Win 11

Zdravím,
Mám stále dřevní Win7 ale vzhledem k tlaku z různých stran...že 7 již nebudou podporovány budu donucen k přechodu na Win 11.Jaký je nejlepší způsob upgrade? Viděl jsem nějaké návody na YT že lze aktualizovat přímo ze 7 na 11 bez nutnosti čisté instalace.Ted je otázka jestli takový system nebude dělat nějaké neplechy...dále jak je to s ovladačema,PC mám staré cca 9 let tak jestli nebude nějaký problém,ntb mam ještě staršího data.Jestli by mě někdo mohl nasměrovat tím správným směrem v této otázce,jak tento"přechod"nejlépe pořešit.
Předem díky.

Tím, že jsi nenašel ovladače pro W11 se nenech zastrašit.
W10 nenašly ovladač pro můj starý počítač, ale W11 ho našly okamžitě, jakož i pro všechny staré tiskárny, scanner atd. Je nutné to zkusit.
Ponechat W7 není řešením, např. banky ho neakceptují...