Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kúpa DDR3 z AliExpress

Pridam prihodu z Ali tentoraz, ze nie vsetko sa tam oplati kupit kvoli cene.
Uz par mesiacov cakam na MT C52iG-5HaxD2HaxD-TC, hAP ax2, co je nastupca AC2, respektive AC3 a podporuje ako prvy ax.
Moj nakup v sklade je okolo stovky, ale nikde ho nemaju.
Na Ali sa tvari kopec predajcov, ze ho ma, ale chcu zan od 220-420 eur...no to si radsej pockam;o).