Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Baterie notebooku se nenabijí

Zdravím, chtěl bych se zeptat co mám dělat když se mi nenabijí baterie u notebooku. Již dříve mi to dělalo že jsem měl pár procent a psalo to (napájení ze sítě, nenabijí se), nyní mám ale 0 procent píše mi to (napájení ze sítě, nabijí se), ale ve skutečnosti to nedělá vůbec nic a baterie zůstává na 0 procentech. Chtěl bych se zeptat jestli je baterie rozbitá, nebo pouze nějaký ovladač nebo tak něco, jestli s tím má někdo zkušenost. Díky

Stáhnul jsem aplikaci, psalo to ty samé statistiky co program na baterii Lenova, nechal jsem to být a z nějakého mě nepochopitelného důvodu se najednou baterka začala nabíjet. Týden nepomohly restarty atd, notebook jsem normálně používal a nic a najednou se to rozjede :-D je to záhada. Každopádně díky za rady