Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Stahování z internetu

Ahoj, chci se zeptat. Na PC mám 2 disky: Malý SSD systémový a 1TB HDD. Když stahuji z internetu stahuje se na velký HDD. Teď mi to ale začalo dělat že se při stahování zaplňují hordy místa i na systémovém disku kam se nic nestahuje. Např. je staženo 2GB a na SSD už je užráno 10GB neviditelného místa. Až se toho zaplní hodně, napíše to zaplnění paměti a PC se sekne. Po restartu je volné místo na SSD syst. disku zase zpět. Nevím co mám dělat, nikdy předtím se to nedělo, až teď. Používaný prohlížeč Chrome.
Moc děkuji za pomoc

Já jsem myslel že je teprve 1980 :). Tak snad jde hlavně o to že to nedělalo a málokomu dělá. Navíc kdybych nechal u virt. paměti zaplou funkci "automatického spravování" jak to bylo, sežralo by to ještě mnohem víc GB! Teď mám nastaveno "velikost určí systém". Nikde jsem nenapsal že 120GB SSD je o něčem. Taky tam je v podstatě jen OS a volné místo může být třeba 40GB se kterýma si může systém hrát, což není tak málo. Neinstaluju si na malý SSD GTA5 atp. Cílem mého dotazu je proč to tuhle spoušť dělá když se to nikdy předtím nedělo.
Navíc to způsobuje i zčernání obrazovky či dokonce modrou smrt. Taky by jsi nebyl veselý kdyby ti to PC dělal a byl vděčný za jakoukoli pomoc

už se tu psalo co s bsod, co s antivirem, co s tvým špatným nastavením swapu (sysdm.cpl -> měls zvolit "vlastní velikost"), i co v době levných ssd.
je to marný, je to ...

- proti adware a spyware jednoduchý adwcleaner.
- pro kontrolu spouštěcích míst ms autoruns -> záložky: logon (po spuštění), services (služby), scheduled tasks (naplánované úlohy).
- pro kontrolu procesů v paměti process explorer.