Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem LCD pro hry

Ahoj,
prosím o doporučení LCD hlavně pro hry.Nechám si poradit velikost (22 nebo 24 ?), typ i to, jestli jít do širokoúhlého. Bude to k novému PC s kartou 4850.Cena by měla být úměrná kvalitě a domácímu využití (hry, limit tak +- 8 000 Kč (není to žádná pevná hranice, ale zas není nutné to za každou cenu vyčerpat :) ) Prostě dobrý poměr cena/kvalita.

V teto cenove kategorii s timto rozlisenim ti tezko doporucim jiny kram, nez Samsung. Jeste mrkni semhle product.jsp - je to sice "pouze" 22", ale se stejnym rozlisenim (IMHOj lepsi, neb to ma mensi rozmer bodu). Recenzi uz si najdi sam.

edit: Ja jsem narocnejsi uzivatel, tak volim S-IPS ci xVA (ale to jsme s cenou ponekud jinde). Zakaznikum na hry (a domaci kancl) vsak kupuju (klasicke i wide, ale TN) Samce a LG, a zatim si nikdo nestezoval. Ono to chce videt osobne - recenze snese vse...