Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Za kolik nabídnout tuto sestavu?

Ahoj, dokázal by někdo nahodit částku, za kterou bych mohl začít nabízet následující sestavu?

MB: MSI B250M Bazooka OPT Boost

CPU: Intel Core i5-7600K

Chladič: Silentium PC Fera 3

GPU: Gainward GeForce GTX 1060, 6GB GDDR5

RAM: Crucial 16 GB Kit DDR4, 2666 MHz, CL16, Ballistix Elite

HDD: Seagate, 2 TB + urychlovač Intel Optane, M.2 - 16GB

SSD: SanDisk X210, 512 GB

Zdroj: Corsair RM 550x, 550 W

Case: Corsair 88R Carbide Series

OS: Win 10

PC jsem koupil před 6ti lety jako herní stroj, do teď funguje perfektně, tiše, zvládá všechny hry. Samozřejmě ty lepší na nižší detaily. Pravidelně jsem ho čistil od prachu. CPU jsem nepřepastoval.

Díky

Díky. Jsem naštvaný sám na sebe. Nestalo se mně to poprvé, takže dávám sám sobě druhé varování za nedbalost :-/
Musím vymyslet, co provedu, až udělám takovou chybu do třetice :-)
Ha, už to mám. Půjdu s hafanem na procházku jen v tričku a bermudách minimálně na půl hodinky. No snad to bude kdyžtak až v létě, nejlépe ale vůbec takové překlepy nědělat...

Mohol by si začať na cene 10k kč. Niekomu sa to môže zdať veľa ale ver tomu že sú ľudia ktorý sú ochotný zaplatiť za skladaný PC aj takúto cenu. Ja som napríklad pred cca rokom predal podobný PC kde bola taktiež 1060 a strelil som to za 700€. Bola tam trocha lepšia výbava ako máš ty. Je to trocha o šťastí a hľadaní toho správneho kupujúceho. Vždy je to o ponuke a dopyte a taktiež ako rýchlo to chceš predať. Tiež keď zoberiem do úvahy CZ/SK lokalitu tak možno som to prestrelil :-D

U nás na SK totiž je skôr zvykom že ľudia nepúšťajú toľko z ceny v prípade bazároveho tovaru. Robím to ja a robia to takmer všetci. Čo som ale počul od ľudí čo žijú v UK/DE/NL čiže západná EU tak tam je takmer pravidlo že bazárový tovar = -50% minimálne z ceny. Ak som niekedy niečo predával tak som šiel sotva -25% z pôvodnej ceny a aj tak som predal...

Jistě celá funkční sestava se cení. Ale když občas kouknu, za kolik se na aukru prodávají komponenty i jako nefunkční, tak mi to hlava občas nebere.

Ale to že bazary chtějí za bazarové zboží mnohdy ne o moc míň (v ne zcela řídkých případech i víc) než stojí zboží nové, to mi přijde ujeté.
Je to už mnoho let, odešel mi monitor. Představoval jsem si, že za pětikouli koupim v bazaru nový (ten odešlý mě přišel na podobnou cifru), prošel jsem růžovku, opletalku a několik dalších. První růžovku jsem měl tehdy na ráně, už tam jsem se zděsil, že nejlevnější kousek byl za 2500 a vypadal hodně jetý. Potom méně jeté začínaly na 5 tisících. V opletalce to bylo podobné. Takže jsem namísto second hand crtéčka (bazarová lcd ještě tak nebyla) koupil dvě fungl nové lcd (už nevím možná 5999 ale víc určitě ne) a mám je dodnes (rovnou dvě, protože jsem předpokládal, jak se ukázalo správně, že kdybych si za půl roku vzpomněl, že chci druhý, že bude úplně jiný, a jaké to je mít na stole dual view s rozdílnými monitory, to jsem dobře věděl). Vzhledem k tomu, že jsem úplně stejné lcd (jen 19 a ne 17" a o rok mladší) nedávno opravoval (klasická závada elektroniky, vadné kondíky) tak se jen můžu dohadovat, jak dlouho ještě vydrží, přecejenom byl to rok cca 2006 což pomalu bude 20 let.

Do těch bazarů už ani nechodim, ono už v době, kdy jsem měl hluboko do kapsy vycházelo lépe koupit si nové komponenty (pokud člověk nesháněl náhradní díl do nějaké starožitnosti), tak nevím, jak to vypadá s cenama nyní. Ani kolem nich nemám cestu, abych tam zašel třeba jen na čumendu.

Koukal jsem na dotaz náhodou, když tu nebyla ještě žádná odpověď, ale nechtěl jsem odpovídat, nejsem prodejce a v posledních týdnech jdou ceny všeho dost nahoru a jak nemám dokonalý přehled o cenách, tak jsem chtěl dát prostor někomu dalšímu.

Nicméně sám jsem to odhadl na 10K. Minimálně bych to za tuhle částku zkusil na začátku, možná i za vyšší a když se nikdo nechytí, můžeš vždycky slevit.