Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno PC se nerozjede

Dobrý den, rozhodl jsem se že si složím nějaký PC sám. Vše jsem poskládal do sebe dle návodů a vše zapojil. Po zapnutí zdroje se rozsvítí grafika (červená dioda) a dva RGB nápisy na základovce. Jinak se nic neděje, ani po zmáčknutí power tlačítka či jiného tlačítka. Ani se neroztočí / nerozsvítí větráky. Kde by mohl být problém?
Zde je seznam PC
https://www.czc.cz/ejsf6u03baitia37pend697hv4/seznam

Vyřešil jsem to tak že když jsem to začal celé rozebírat tak sem zjistil že jsem nezapojil jeden napájecí konektor který nešel vidět protože mi ho překrylo vodní chlazení procesoru :x:
nenapsal jsem to protože jsem se za to styděl LuL
ale PC teď jede jak má vše OK