Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak nadobro vypnout Windows Update?

Zdar,na mym laptopu mi WU zatěžuje dost procesor i paměť. Řídil jsem se podle návodu na internetu. Přenastavil jsem hodnoty na 4,zákazal jsem ho ve složce "Služby místní systém" a všechno kolem toho jsem v Ovládacích panelech povypínal a tenhle úžasný vynález se pořád spouští a navíc pořád vyskakují okna o nedostatečné paměti. Lze se tohoto problému nějak zbavit? Díky za odpovědi.

To je ale jediný nedostatok a inak je tam všetko ostatné dotiahnuté k dokonalosti. Napríklad aj taká blbosť ako nastaviť si taskbar čiernej farby. Už si ani nespomínam koľko rokov späť sa to dalo a či na W10 vôbec to šlo... Sú to všelijaké blbosti ale niekedy aj dosť zásadné a podstatné funkcionality. Najväčšia sranda je že ovládací panel ktorý bol v predošlých woknách je tu ešte aj dnes pričom pridali ďalší ovládací panel s názvom nastavenia. Nie že to staré dať preč a nové zakomponovať ale proste kombo. Videl som to aj na W11 a predpokladám že W12 bude mať ovládací panel/nastavenia a ešte tam pridajú do tretice niečo.