Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejde zapnout PC, ani po vypojení a zapojení zdrojového kabelu

Potřeboval bych vaší pomoc. Nedávno se mi stalo poprvé že mi nešel zapnout PC, první dny se mi ho podařilo zapnout odpojením a zapojením Zdrojového kabelu a pak PC zase běžel ale dnes už to nejde vůbec ani po přepojení když to zkusím vypojit a zapojit a zapnout tak tam probliknou světýlka a nic.. Nevíte co s tím ?

Zapojení zdroje na zkoušku funkčnosti

Pokud potřebujeme vyzkoušet jen zdroj,který je třeba mimo case počítače a nebo prostě jen potřebujeme zjistit,jestli je zdroj funkční,tak můžeme použít překlenování napájecího konektoru desky,který vede ze zdroje.Stačí nám k tomu kousek drátku s odizolovanými konci,který zasuneme do dírek čtvrtého (zeleného) a pátého (černého) otvoru.Po zapojení do el.sítě by se zdroj měl rozjet a roztočit se osazený ventilátor.
[zapojen%C3%AD%20zdroje%20na%20zkou%C5%A1ku.jpg]

Více zde: https://pc-tip.webnode.cz/