Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zavirované PC

Dobrý den,
Potřeboval bych radu s nějakým antivirovým softwarem nejlépe FREE. Extrémně se mi zpomalil PC a ve správci úloh vidím neustále 100% využití disku. Aktuálně mi jede kontrola windows defender, který stále hledá a překvapivě nejde aktualizovat definice virů. Podle všeho defender už něco našel, ale rád bych to projel ještě jiným softwarem. Myslel jsem, že to bude nějaká aktualizace, tak jsem zkusil ještě aktualizovat windows a ani po 3 hodinách se aktualizace neposunula ani o %. Určitě mi tam zlobí nějakej rarášek. Poprosil bych o radu jaký antivirák použít, nejlépe jednorázově. Díky !

Aktuálně mi jede kontrola windows defender, který stále hledá a překvapivě nejde aktualizovat definice virů.

Extrémně se mi zpomalil PC a ve správci úloh vidím neustále 100% využití disku.

Myslíš, že Defender kontroluje PC a zároveň se snaží o vlastní aktualizaci?
Ve Správci úloh přece vidíš, CO (jaký program, aplikace, služba) ten disk zatěžuje.

Ono se to ve správci ukazuje čistě jako systém. Člověk ví jak to vše fungovalo na začátku, jak to funguje teď přístup k tomu PC měli i negramoti takže šance na vir byla vysoká, což se teď i potvrdilo ADW našel 19 věcí, což už teď vedlo k super zrychlení. Disk stále jede na 100% ale ještě to projedu crystal diskem abych viděl co se tam děje. Moc děkuji všem za rady !

lidi, budte tak laskavi: kdyz mate v libovolnem programu okno s hodnotami, kupte si fungujici mys a potahnete okno tak, at vidite cely vypis.
nebudeme se tu ucit zaklady ovladani windows.

kriticke hodnoty jsou prave ty, co nejsou dole videt.
ale muze nam to byt jedno, nahore to pise modre : ok.