Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Chrome zobrazuje bodky namiesto textu

Pozdravujem vás, odborníci. Neviete, čo môže byť s prehliadačom (Chrome, v. 109.0.5414.120, Win 10), keď zobrazuje na niektorých stránkach zobrazuje namiesto textov (nie všetkých textov, viď. príloha) bodky ako pre slepého? Stránky, kde sa mi takto zmenil text sú napr. sportnet.sme.sk, www.starkl.sk. Keď tieto bodky skopírujem a vložím go Googla, alebo do akéhokoľvek textového editora, normálne ich zobrazí ako čitateľný text. Iné prehliadače tento problém nemajú. Ďakujem za pomoc.

Já jsem na tom koukal ve FF a vypadá to normálně, ale napadlo mě si zkusit trochu pohrát

Settings -> General -> Language and Appearance -> Fonts and Colors -> Advanced -> Latin -> Allow pages to choose their own fonts, instead of your selections above (Zrušit zaškrtnutí)

Hned ta stránka vypadala jinak. A když jsem si tam pak nastavil nějaký jiný font, tak zas vypadala jinak.

Já teda Brail nainstalovaný asi nemám, ale měl jsem tam na výběr i fonty, které jsem si nainstaloval jen tak na hraní a šly vybrat a zobrazily se na té stránce

Tak se zkus podívat, jestli tam náhodou nemáš nějakou podobnou legraci - jasně že si to nikdo nenastavuje na blbosti aby o tom nevěděl, ale projde se ti kočka po klávesnici, naslepo něco poklikáš, trefíš jinou zkratku, nebu se něco zvrtne v konfiguráku - prostě je lepší se podívat, jak to vlastně je (a nejen vědět, jak by to být mělo)

(To "Josef Starkl, Váš zahradník" se pochopitelně nezmění, protože to je obrázek, nikoliv text)