Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problem s netem

Dobrý den,
potřeboval bych poradit ohledně internetu a už jsem docela zoufalý. Jsem u poskytovatele poda a mám problém, že při větší zátěži tzn. hraju na jednom monitoru hru a na druhém si zapnu písničku na YTB a internet vypadne např. na 5 sekund a zase se nahodí zpět. Za večer to udělá několikrát a je to opravdu otravné.

Mám v bytě dva počítače a oba jsou připojeny kabelem. Už jsem to řešil i přes technickou podporu, ale přes různé diagnostiky i výměny routeru nic nepomohlo.

Ještě poslední věc, že to dělá od doby co nám zrychlili internet.

Předem děkuji za odpovědi a nutno říct, že nejsem nijak extra nadaný v těchto věcech, tak pokud možno to napsat česky, ať vím co udělat.

Jsem u poskytovatele poda a mám problém...

address: Coma spol. s r.o.
address: Masarykova 8
address: Policka

Máš skutečně poskytovatele netu Poda?

PS: Je to možné.

Společnosti COMA s.r.o. a PODA a.s. se 1.10. 2018 sloučí. Touto fúzí COMA s.r.o. zaniká a poskytovatelem datových a telko služeb bude nástupnická společnost PODA a.s.