Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows 10 nejde spustit

Počítač Windows 10 22H2 64B Enterprise po spuštění hlásí "Vítejte" a po chvíli spadne do modré obrazovky s idiotskou hláškou "Systém nemůže nalézt uvedený soubor" přičemž není uvedeno, o jaký soubor se jedná. Dělá to jak user profil, tak administrator profil. K počítači se dostanu pouze vzdáleně přes Remote Desktop, což dosti znesnadňuje hledání řešení. Nějaký nápad?

Kde jsi k té verzi přišel se raději ptát nebudu. Můžeš zkusit nouzový režim s prací v síti a potom použít v příkazovém řádku příkaz SFC /scannow.
"po chvíli spadne do modré obrazovky s idiotskou hláškou" To znamená, že se systém nenačte nebo načte a po chvíli spadne sám od sebe aniž bys něco spouštěl?