Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Gmail problém s nedoručitelností mailů

Neptal bych se na to tady, ale jinou možnost nevidím. Hegemon ne dotazy neodopvídá, telefonický kontakt je nemožný.
Jde o dlouhodobý problém s nedoručitelností mailů na doménu gmail.com. Dělá to NĚKDY, ne vždy.
Viz tady:

Undelivered Mail Returned to Sender

This is the Email Security Gateway at host smtp6.vodafonemail.cz.

I'm sorry to inform you that the message below could not be delivered.
When delivery was attempted, the following error was returned.

<xyzxyz@gmail.com>: host gmail-smtp-in.l.google.com[142.250.27.27] said:
550-5.7.26 This message does not pass authentication checks (SPF and DKIM
both 550-5.7.26 do not pass). SPF check for [centrum.cz] does not pass with
ip: 550-5.7.26 [217.77.163.130].To best protect our users from spam, the
message 550-5.7.26 has been blocked. Please visit 550-5.7.26
https://support.google.com/mail/answer/81126#authentication for more 550
5.7.26 information. s1-20020a170906220100b008896128ee84si17660583ejs.480 -
gsmtp (in reply to end of DATA command)

Info z linku supportu jsem prostudoval, nejsem z toho moc moudrý. Opravdu to štve, když se musí člověk tím zabývat.
Má s tím někdo podobnou zkušenost? Jde o nastavení zabezpečen účtu třeba?

Díky za každou radu
Petr

Zdravím, dopátral jste se kde byl “zakopaný pes” s nedoručitelnými emailami ?

Hegemon ne dotazy neodopvídá, telefonický kontakt je nemožný.
Jde o dlouhodobý problém s nedoručitelností mailů na doménu gmail.com. Dělá to NĚKDY, ne vždy.

Mám podobný problém u mé schránky na gmailu, kde mi chodí email hlášky přestože sám nic nikam neodesílám…
Začalo to v únoru 2023 - po vypnutí služby EMAIL to SMS u Vodafonu