Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak vrátit výsledek z funkce která volá sama sebe v JS

Ahoj, funkce vrací v poli vždy jen jedno číslo, nevíte proč?
Pokud nahradím arr.push(obj.parid); za console.log(obj.parid); vypíšou se všechny čísla. Jako by se to pole přepisovalo, nemůžu na to přijít. Díky
Dá se to vyřešit tím, že var arr=[], nastavím jako globální, ale fuj..

function test(id){
  var arr=[];
  array.forEach(function(obj){
    if(obj.catid===id){
      arr.push(obj.parid);
        arr.push(test(obj.parid));
    }
  });
  return arr;
}

test(452)
loading...

Chovám se slušně, jen ty se chováš jako arogantní hulvát. Bez důvodu mě napadáš a vyhrožuješ mi, zneužíváš práv administrátora, a to se mi vážně nelíbí!

Co z toho jsem porušil?

Provozovatel si vyhrazuje právo mazat/upravit příspěvky:
vulgární, rasistické nebo jinak urážlivé
sexuálně orientované
týkající se nelegálního software nebo jiných nezákonných aktivit
reklamního charakteru
odlišné od zaměření fóra
Provozovatel je oprávněn dočasně nebo trvale zablokovat účet uživatele, který poruší pravidla uvedená v tomto dokumentu.

Podla mňa riešiť nicky na poradne, kde sa dá písať dotaz bez registrácie (účtu) je nezmysel, už len preto že hocikto (trebárs i dajaký Dežo z Malaciek) môže používať stejný nick, tzv. nick nie je unikátny. Takže i tak v podstate není jasné či je to stejný človek, ak neporovnávaš IP čo je tiež len orientačné, keď niektorý operátory za NATom majú stejnú IP pre mnoho ľudí, nehovoriac o dynamických IP. Kým nick nie je unikátny identifikátor používateľa, tak je to ako hádzanie hrachu na stenu.