Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem vírus,alebo nie

Zdar,mám jeden súbor setup ,pri ktorom mi stánka vírus total hlási niekoľko vírusov: https://i.postimg.cc/NjtddW76/7777.jpg ,ale v PC program Microsoft Security Essentials ,alebo RogueKiller_nenachádza nič ,dokonca ani online stránka internxt tak teraz neviem či je to zavírené ,alebo nie ,čo vy na to?Odkiaľ to mám a na čo mi to je neriešte ,ďakujem.

Proč myslíš? Já používám Win 7 už roky rokoucí a žádný problém nemám. Stačí pravidelně PC proskenovat na nějaký škodný software. Oficiální podpora sice už dávno skončla, ale to neznamená, že se nedá plnohodnotně používat. Naopak myslím, že je po těch letech daleko bezproblémovější než Win8, Win10 nebo Win11. Samozřejmě je to ale věc každého uživatele, jaký používá systém. Z 99% je to stejně vždy chyba uživatele.

Ak používaš zastaralý a nepodporovaný W7 tak už to nie je 99% chyba užívateľa. Skenovať PC alebo akokoľvek riešiť škodný kód v mojom systéme som naposledy na mojich zariadeniach riešil niekedy v 2017-2018. Odvtedy to vôbec neriešim pretože nemusím. Je to ako píšeš v poslednej vete ale s tým ide celý reťazec pravidiel ktoré treba dodržiavať. Nehnevaj sa ale W7 by som dnes neriskoval a nestojí mi to za tú škodu ktorú by to potencionálne mohlo vytvoriť.

V pohodě, nezlobím se :-) Je mně jasné, že je to dneska hodně zastaralé a ne moc bezpečné. Já ho používám proto, protože mám už hodně starý hardware, ale pořád mně stačí. Až stačit nebude, tak to bude jiná... Myslím, že mně to ale ještě rok vydrží, ale pokud cokoliv odejde, budu kupovat nový PC, tam by už nemělo cenu cokoliv měnit.