Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC sestava do 20 000 Kč

Ahoj pls poraďte mi, můj táta rád hraje hry jako CoD, Metro a Crysis atd. Potřeboval bych koupit PC do 20 000 Kč. Rád bych mu to dál jako dárek k narozeninám. Je možné nějakou sestavu sehnat za tuhle cenu???

Jeden pán mi nabídl tuhle sestavu za 14 000 Kč
Parametry:
➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
◾️ procesor: Intel i3 10100 (4 jádra 4,3GHz, 8 vláken)
◾️ grafika: Sapphire Radeon RX 6600 8GB GDDR5
◾️ MB: Gigabyte H410
◾️RAM: 16GB DDR4 Fury 3200MHz (1 x 16GB)
◾️ SSD: 128GB
◾️ HDD: 2000GB
◾️skříň: Zalman S2
◾️ zdroj: Evolveo 550W

Je to dobrá cena nebo ne? A dokáže to utáhnout ty hry? Nemusí to být na nejvyšší detaily, ale třeba střední a plynulé. Dík

celé je to sestavené z odpadních dílů.

i3: procesor pro sekretářky.
rx6600: 2-větráková grafika 20cm se v pohodě vejde do matx skříně. označení 6600 bez xt je slabší než rtx3060 (jak které hry). testy her s tím si nejdřív někde najdi.
nějaká kancelářská základní deska: no vzhledem k ceně budiž.
1x ram: jedině když chce upgradovat. i když intel je neschopný a dual channel mu moc neříká.
ssd 128gb: bezcenný odpad
pomalý 2tb hdd: má asi ze smetiště
skříň: velký tower, prosklený. proboha proč? na to myslím fotři kašlou, pouťové krámy je nezajímají a jen ten krám zavazí, když je uvnitř beztak matx deska.
evolveo: pyrotechnika, to může prodávat jen blbec nebo zloděj.

je to dost levné, ale výsledkem je šunt a vyhozených 14t.