Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Klonování HDD na SSD

Ahoj, pořídil jsem si nový SSD disk (apacer as350x 512GB) a chtěl bych na něj naklonovat starý HDD. Bohužel program Macrium reflect hlásí chybu, že klonování nelze, jelikož HDD má sektory 512 a SSD má 4k bytes. Mohl by mi někdo poradit prosím, jak to naklonovat? 😄

Zkoušel jsem to načisto nainstalovat z USB, bohužel jsem se dostal do neustálé smyčky instalace -> po instalaci win se počítač restartoval a zase naběhla USB. Po vytažení USB před dokončením instalace i při spuštění a nastavení bootu z SSD mi win nenaběhl ( vyhodil error s tím, že mám vložit bootovací zařízení)

Poradil by mi někdo prosím, jak na to?

jsem z moravy, umím lépe česky, klonování disku mi trvá minuty.

Klonovani bylo řečeno, že je horší, tak instaluju fresh OS. ...
Tak se chci zeptat, jak udělat aby se Hard Disk změnil do UEFI modu

když nedokážeš napsat jakého typu je starý disk, jakého typu jsi nastavil a jaký nesmyslný obsah teď máš na novém ssd, proč se řídíš vícero internetem plného tupých lam a ne tím, co ti píšou tady...

sorry, zapomněl jsem komentář odeslat, dělám popcorn.