Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nastavení obnovovací frekvence

Ahoj,
nevěděl by někdo jak nastavit obnovovací frekvenci monitoru v nouzovém režimu?ja blb jsem se vrtal v nastavení a nastavil vysokou obnovovací frekvenci ale monitor už zobrazoval že frekvence je mimo rozsah takže už jsem to nemohl vrátit zpátky a teď můžu pracovat jen v nouzovém režimu a v tom program přes který jsem změnil frekvenci nejede a v nastavení klasicky kliknutím pravým na plochu-vlastnosti-upřesnit-monitor tak s nastavení monitoru nelze provést nic :-((( poradí prosím někdo?
předem děkuji

Mám pocit, že nemusíš bootovat do nouzovýho režimu, ale při výběru spuštění OS (stejně, jak se vybírá nouzový režim), tak zvolit "Spustit v režimu VGA". Tam si to pak nastavíš.
Pokud se pletu, omlouvám se, ale už si to nepamatuju, do nouzáku už jsem dlouho nemusel.

Nastavení bylo v Nvidia nView desktop manager,prostě v softwaru od grafické karty.Moc jsem si s tím hlavu nelámal protože po změně frekvence jsem to ještě musel do 15s potvrdit ale jak mi zhasl monitor tak program už to automaticky sám nevrátil přesto že jsem nic nepotvrzoval.Jinak už jsem to zkusil připojit k 19" LCD monitoru a tyk píše že frekvence je mimo rozsah.A to jsem obnovovací frekvenci nastavil tuším na 100Hz což není nějak moc.

Tak problém vyřešen,nakonec opravdu pomohlo spuštění v režimu VGA-nějakým způsobem jsem ho přehlídl.A po načtení systému v základním zobrazení jsem si nastavil hodnoty podle sebe.
No jak se říká chybama se člověk učí :-[ mockrát všem děkuji za pomoc
mimochodem k experimentování s obnovovací frekvenci mě donutilo to,že při spuštění jedné hry mi monitor zobrazil že frekvence je mimo rozsah a to jsem měl obn.frekvenci nastavenou na 60Hz.Nevíte někdo proč pouze u této jediné hry se monitor takto choval?

Sice neskoro, ale malo by sa to dat aj cez nudzovy rezim a v nom bud nastavit nejake zakladne rozlisenie a potvrdit, alebo ak nejde tak v nudzovom rezime odinstalovat ovladace grafickej karty (pridat ubrat programy) alebo zo spravcu zariadeni odstranit grafiku a restart. Potom v normalnom rezime si zas ovladace grafiky nainstalujes.