Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Program na úpravu velikosti fotek

Dobrý den,
chtěl bych poprosit jestli někdo nevíte nějaký program na zmenšení velikosti fotek který je zdarma.
Pro Windows 11.
Mám cca 3000 fotografií a potřeboval bych je zmenšit na jednou nechce se mi to dělat po jedné fotce.

Děkuji moc

Ty si hlavně sežeň program na úpravu velikosti písma.
Změna předmětu, původně: PROGRAM NA ÚPRAVU VELIKOSTI FOTEK (host)

Zoner Photo Studio X byl v časopise Chip bez omezení na 4 měsíce zdarma. https://www.chip.cz/casopis-chip/08-2017/plne-verze/zoner-photo-studio-x/
Možná bude někde volně ke stažení. Nebo můžeš zkusit https://www.ashampoo.com/en-us/photo-commander-free/detail
Tam by měla být hromadná změna rozlišení a tím i velikosti. Těch programů zdarma je zcela jistě víc, ale já kdysi používal tyhle dva. Možná to umí i IrfanView.

V první řadě sorry za dva skoro duplicitní příspěvky... Ten první už nemůžu smazat. Když tak ho smázni prosím za mě. Ten JPEG Resampler vypadá dobře a má spoustu možností, navíc pro nekomerční použití zdarma, což zní dobře. No nic, asi ho vyzkouším, ikdyž jsem s fotkama už dlouho nedělal, nevidím důvod to nezkusit.