Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Herní PC sestava

Zdravím,
Už mi dosluhuje starý PC, tak jsem se rozhodnul, že si koupim nový. Bohužel jsem laik ve výběru těch správných komponentů a potřeboval bych co nejlépe poradit.
PC by měl nejvíce sloužit na hraní náročnějších her - (Cyberpunk, RDR2, Kingdome come) minimálně na střední detaily s 60+ FPS.
Byl bych rád za názory, co poupravit, co změnit, jak to je s upgrade komponentů za pár let?
Cena by se mělo pohybovat okolo 30 maximálně 35 tisíc.

https://www.czc.cz/6qdljq6hoaju5blfv14ts79tec/seznam

Předem děkuji všem za odpovědi. :)

Je to možné, osobní zkušenost s nima ale nemám. Záruka 10 let ale určitě o kvalitě něco vypovídá. Jsem ale zvyklý doporučovat komponenty, se kterýma mám osobní zkušenost, takže to neber tak, že by měl být špatný. Jen ten zdroj neznám. Pak poreferuj jak jsi s ním spokojený. Ať se daří.

To je těžký ti radit, sám zjevně nejsi úplnej lajk, když jsi to složil, jak jsi to složil. Musíš ty vědět, co chceš.

Já potřebovat PC, tak jediné co bych oproti tobě změnil, že bych tam hodil Ryzen 5700X a připlatil aspoň tu tisícovku. Ideálně dva tisíce navrch za 5800X, pokud by byly.