Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem [PHP] přejmenovaní souboru

Zdravím
Zas něco potřebuji :-) mám soubor v adresáři například "adresar/jménosouboru.jpg" a já bych potřeboval ho přejmenovat "adresar/date("h:i m-Y",time()); čili nechat ten adresář stejný ale a ten soubor přejmenovat aktuálním časem ,jak to udělat ? díky

Myslíš tak ?

$path = "IPkamera1-1/".date("h:i m-Y",time()).".jpg"

není to ono ,sice se tam na dropbox něco přenese ale není to platní soubor .Já bych potřeboval se juknout do adresáře natáhnout jméno souboru do proměnné třeba $jsoubor a pak ji přiřadit

$path = $jsoubor;

díky

Já bych na tom strávil mnoho času než bych se dobral nějakého funkčního skriptu ,potřeboval bych pomoct nějaký jednoduchý zdroják ,
tady na té pod stránce v tom tvém odkazu co si mi napsal https://www.dropbox.com/developers/documentation/http/documentation#oauth2-token jsem našel něco

Example: refresh token request

curl https://api.dropbox.com/oauth2/token \
    -d grant_type=refresh_token \
    -d refresh_token=<REFRESH_TOKEN> \
    -d client_id=<APP_KEY> \
    -d client_secret=<APP_SECRET>

ale já nevím jestli to ono a za druhé nevím co tam mám upravit pro můj přístup :-( díky

Najdi si v nastavení v Dropboxu App Key a App Secret (jsou na stejné stránce jako byl ten původní token).

V browseru si otevři adresu:

https://www.dropbox.com/oauth2/authorize?client_id=<APP_KEY>&token_access_type=offline&response_type=code

<APP_KEY> samozřejmě nahraď za vlastní.

Povol, na co se tě to tam ptá až se dostaneš na stránku "Access Code Generated". Ten kód si zkopíruj, schovej a nikomu ho neukazuj.

<?php
$code = "<autorizační kód získaný výše>";
$client_id = "<APP_KEY>";
$client_secret = "<APP_SECRET>";

$ch = curl_init();

curl_setopt($ch, CURLOPT_URL, "https://api.dropbox.com/oauth2/token");
curl_setopt($ch, CURLOPT_POST, 1);
curl_setopt($ch, CURLOPT_POSTFIELDS, "grant_type=authorization_code&code=$code&client_id=$client_id&client_secret=$client_secret");
curl_setopt($ch, CURLOPT_RETURNTRANSFER, 1);

$response = curl_exec($ch);

curl_close($ch);

$response = json_decode($response, true);

$refresh_token = $response['refresh_token'];

echo "Refresh Token: $refresh_token";
?>

Tím bys měl získat Refresh Token, který neexpiruje (díky token_access_type=offline) na začátku.

No a nakonec zavoláš:

<?php
$refresh_token = "<REFRESH_TOKEN>";
$client_id = "<APP_KEY>";
$client_secret = "<APP_SECRET>";

$ch = curl_init();

curl_setopt($ch, CURLOPT_URL, "https://api.dropboxapi.com/oauth2/token");
curl_setopt($ch, CURLOPT_POST, 1);
curl_setopt($ch, CURLOPT_POSTFIELDS, "grant_type=refresh_token&refresh_token=$refresh_token&client_id=$client_id&client_secret=$client_secret");
curl_setopt($ch, CURLOPT_RETURNTRANSFER, 1);

$headers = array();
$headers[] = "Content-Type: application/x-www-form-urlencoded";
curl_setopt($ch, CURLOPT_HTTPHEADER, $headers);

$response = curl_exec($ch);

curl_close($ch);

$response = json_decode($response, true);

$access_token = $response['access_token'];

echo "Access Token: $access_token";
?>

Címž pokaždé získáš platný Access Token.

<?php
$code = "xxxxxx";
$client_id = "xxxxx";
$client_secret = "xxxxxxxx";

$ch = curl_init();

curl_setopt($ch, CURLOPT_URL, "https://api.dropbox.com/oauth2/token");
curl_setopt($ch, CURLOPT_POST, 1);
curl_setopt($ch, CURLOPT_POSTFIELDS, "grant_type=authorization_code&code=$code&client_id=$client_id&client_secret=$client_secret");
curl_setopt($ch, CURLOPT_RETURNTRANSFER, 1);

$response = curl_exec($ch);

curl_close($ch);

$response = json_decode($response, true);

$refresh_token = $response['refresh_token'];

echo "Refresh Token: $refresh_token";

?>

Co bych zase mohl z vrtat ? :-( díky

<?php
$code = "xxxxxx";
$client_id = "xxxxx";
$client_secret = "xxxxxxxx";

$ch = curl_init();

curl_setopt($ch, CURLOPT_URL, "https://api.dropbox.com/oauth2/token");
curl_setopt($ch, CURLOPT_POST, 1);
curl_setopt($ch, CURLOPT_POSTFIELDS, "grant_type=authorization_code&code=$code&client_id=$client_id&client_secret=$client_secret");
curl_setopt($ch, CURLOPT_RETURNTRANSFER, 1);

$response = curl_exec($ch);

curl_close($ch);

$response = json_decode($response, true);

$refresh_token = $response['refresh_token'];

echo "Refresh Token: $refresh_token";

echo $response ;//*******  pridano  ********

?>

Notice: Undefined index: refresh_token in /home/users/xxxxxx/xxxxxxx/xxx/refrestoken.php on line 20
Refresh Token:
Notice: Array to string conversion in /home/users/xxxxx/xxxxxx/xxx/refrestoken.php on line 23
Array

takový výsledek je :.( díky

Jako vždy máš pravdu Refresh Token mám ale když upravím ten druhý skript

$refresh_token = " xxxxxxxxxxxxxxxxxxxx";
$client_id = "xxxxxxxx";
$client_secret = "xxxxxxxx";

$ch = curl_init();

curl_setopt($ch, CURLOPT_URL, "https://api.dropboxapi.com/oauth2/token");
curl_setopt($ch, CURLOPT_POST, 1);
curl_setopt($ch, CURLOPT_POSTFIELDS, "grant_type=refresh_token&refresh_token=$refresh_token&client_id=$client_id&client_secret=$client_secret");
curl_setopt($ch, CURLOPT_RETURNTRANSFER, 1);

$headers = array();
$headers[] = "Content-Type: application/x-www-form-urlencoded";
curl_setopt($ch, CURLOPT_HTTPHEADER, $headers);

$response = curl_exec($ch);

curl_close($ch);
echo $response;// *******pridano********

$response = json_decode($response, true);

$access_token = $response['access_token'];

echo "Access Token: $access_token";
?>

to znamená doplním Refresh Token co jsem získal tak
{"error": "invalid_grant", "error_description": "refresh token is malformed"}

díky

Já uploaduji soubory tímto skriptem

echo ($cas);
$path = $jsoubor;
$fp = fopen($path, 'rb');
$size = filesize($path);

$cheaders = array("Authorization: Bearer xxxxxxxxxtokem ",'Content-Type: application/octet-stream','Dropbox-API-Arg: {"path":"/xxxxxx/'.$path.'", "mode":"add"}');

$ch = curl_init('https://content.dropboxapi.com/2/files/upload');

curl_setopt($ch, CURLOPT_HTTPHEADER, $cheaders);
curl_setopt($ch, CURLOPT_PUT, true);
curl_setopt($ch, CURLOPT_CUSTOMREQUEST, 'POST');
curl_setopt($ch, CURLOPT_INFILE, $fp);
curl_setopt($ch, CURLOPT_INFILESIZE, $size);
curl_setopt($ch, CURLOPT_RETURNTRANSFER, true);
$response = curl_exec($ch);

echo $response;
curl_close($ch);
fclose($fp);
unlink($jsoubor);

a ten token si musím vygenerovat napřed ,tak že mě to nefunguje jak ty popisuješ abych si provedl ten skript Access Token a pak tímto výše uvedeným skriptem upload soubory :.( díky

Já když to dám dohromady

$cheaders = array("Authorization: Bearer .$access_token",'Content-Type: application/octet-stream','Dropbox-API-Arg: {"path":"/xxxxx/'.$path.'", "mode":"add"}');

tak dostanu
Access Token: xxxxxxxx Error in call to API function "files/upload": The given OAuth 2 access token is malformed.