Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výběr notebooku na doma

Dobrý den, rád bxch se poradil s výběrem notebooku na doma. Dosavadní notebook už dosloužil (HP 6445b 242 Turion).

Padlo mně do oka toto:
1. HP 15s eq2602nc(4R5K7ea)
2. HP 250g9(724c1ea).

Rozpočet je cca do 12-15t Kč, ale pokud to bude méně a zbyde ještě na tiskárnu, bude to super.
Mám koukat spíše na Ryzen od AMD, nebo i Intel i3 je ok? Děkuji.

S pozdravem Novák

acery jsou balkánské šmejdy pro děti z živě.
nikdo normální tady nedoporučuje druhému, ať vyhodí prachy za svinstvo.
za tu jeho dolní mez 12t. žádný zázrak pořídit nejde, i když bude od aceru. za maximálních 15 už se dá najít snesitelný kancl - tak proč si dělat ostudu s acerem?