Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Macbook pro 13” mid 2014 se po několika desítkách minut sám vypne

Zdravím.

Mám problém s Macbookem, který se po několika desítkách minut sám vypne a nejde pak třeba hodinu vůbec zapnout.

Mám podezření, že se jedná o problém s chlazením, protože neslyším zvuk ventilátoru a proto se nejspíš sám vypne, aby se nepřehřál. Nicméně notebook jako takový není teplý, spíš je jenom vlažný. Máte někdo tip, jak zkontrolovat funkci větráčku, případně čím jiným to ještě muže být???

Děkuju za všechny rady a tipy.

Zdravím.

Díky všem za odpovědi a snahu o pomoc!

Přišel jsem na jednu zásadní věc- MacBook se při tom všem zkoušení a trápení vybil na úroveň pod 70% a v ten moment to přestalo. Normálně jsem počítač používal až k 1%, kdy jsem opět připojil nabiječku a nabíjel. Už jsem se radoval, že je po problému, nicméně když jsem dosáhl úrovně nabití 75%, notebook se opět vypnul. Párkrát jsem ho opět spustil a zase se vypínal. Nynní jsem se dostal pod 70% a opět normálně jede.

Otázka tedy je: Mohl jsem udělat nějakou chybu při instalaci baterie? Nebo se mi do ruky jenom dostal vadný kus? Nebo může být chyba ještě někde jinde?

Ještě jednou děkuju za všechny odpovědi, snad už píšu naposledy.

Pak teda už zbývá jen baterie nebo napájecí obvod, který se stará o přepínání sítě a baterie, ale tam bych to tipoval, že problém by se objevil až při nabití na 100%. Teda když to dělá od 75%, tak velmi pravděpodobně vadná baterie.