Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mohla se zničit baterie?

Ahoj, vzal jsem 6 let starý, nikdy nerozbalený iPhone a pokusil se do něho dát sim kartu a rozjet ho. Telefon nijak nereagoval, po připojení k nabíječce se na displeji ukázala taková jakože prázdná baterie a občas tam probliklo logo jablka. Myslel jsem, že to třeba za hodinu bude nabité, ale ta prázdná baterie tam svítila i po 10 hodinách nabíjení. Myslíte, že se mohla za ty roky poškodit baterie?
Díky za tipy.

Pokud napětí baterie kleslo třeba pod těch 2.5voltu už to chytrá nabíječka neozivi protože sleduje připojené napětí baterie a podle toho řídí proud s pokud baterku nenajde nepouští nejspíš nic.

Pokud by jsi ji dokázal vytáhnout dala by se zkusit oživení pomocí zdroje napětí a odporu který by to možná pomalu oživil.