Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem pc pády pří zátěži

Zdravim,
mam problem s pady Pc po zapnutí nejake narocnejsi hry...teplotou to pravdepodobne neni,mam otestovano ze se stabilne udrzi pri zatezi max do 65 C,vypnul jsem i automaticky restart Pc.Ovladace jsou vsechny nove aktualizovaen...muze byt na vine zdroj?

parametry sestavy:
zakl deska:mb Gigabyte EP35-ds4
proc.:intel core 2 quad 6600/2,40 ghz
graf. karta: asus engtx 280/1024 mb
operacni pamet:2x a-data 1024,2x take 2048
zdroj:yersey 600w
oper.system win vista 32(vim o prebytecne pameti,s velkou pravdepodobnosti bude upgrade op.systemu)
mam 2x fan arctic cooling 80 mm,jeden z boku,fouka primo na grafiku,jeden zezadu,na procesoru a grafice chladice puvodni

netaktováno,existuje nejaky tester pc na teploty?tzn ze sleduje teplotni historii na vsech komponentech a k tomu nejaky zatezovy test(pokud mozno setrny) ktery by mi dopomohl k vyssi teplote v pc?zkousel sem vypnout chladic na grafice a pc ustalo i teplotu v case 80 c(pak uz sem radeji zapnul chladic atp) aniz by padnul...proto sem si nejdriv myslel ze to teplotou byt nemuze