Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Stolní PC připojení na WIFI

Zdravím, kvůli stěhování a uspořádání nového bytu bych bohužel potřeboval připojit svůj stolní PC po wifi. Budu tedy potřeboval zapojit adaptér.

Základní deska: MSI B450M-A PRO MAX
Jeden PCI-Express 3.0 slot je využíván pro GPU.
router: TP-Link Archer C6 v3.2
rychlost připojení po kabelu: 500 Mbps download i upload.

Router je cca 5 metrů od místa kde bude stolní PC a není mezi tím žádná stěna. Jde mi hlavně o odezvu, rychlost by mi stačila vpodstatě i pětinová. Rozpočet by na tohle byl klidně něco okolo 2000 kč, kdyby to bylo méně nezlobil bych se.

Máte s tím někdo zkušenost a dokázali byste mi poradit kvalitní adaptér?

Taky to tak mam.
Do ruteru mam zapojen ethernet kabel ktery vede do jednoho PC (teda v realite je zapojen do switch protoze je tam mam vic sitovych prvku) kterej je natahlej nad dverima schovany pod klasickou plastikovou listou (prilepena na zed patafixem .. sem se s tim nesral).
(Jen nejak nechapu tu potrebu vrtani zdi)