Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Potřebuji natáčet velká videa

Ahoj všem,
mám dotaz teď řeším nahrávání veřejných zasedání v naší obci, mám telefon ale bohužel nejde do něj narvat žádné sd je to pixel a ten bych dal na stativ a pak bych si video streamoval někam kam by se ukládalo ale nevím kam a jak to bych potřeboval poradit internet v tel mám neomezený od VF chci aby to bylo i v dobré kvalitě napadlo mne to streamovat na youtube privátně a pak si to stáhnout odtamtud ale chtějí 50 odběratelů a můj nej kamarád je pes:-D.

Předem všem děkuji.

Jako jedno z mobilnich reseni pouzivame ve firme kombinaci iPhone, externi mikrofon od Comica, jehoz prijimac funguje zaroven jako drzak telefonu a stativ. Pomer kvalita cena je vice nez dostacujici

Streamovani nejcasteji na Facebook/Workplace.