Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Potřebuji natáčet velká videa

Ahoj všem,
mám dotaz teď řeším nahrávání veřejných zasedání v naší obci, mám telefon ale bohužel nejde do něj narvat žádné sd je to pixel a ten bych dal na stativ a pak bych si video streamoval někam kam by se ukládalo ale nevím kam a jak to bych potřeboval poradit internet v tel mám neomezený od VF chci aby to bylo i v dobré kvalitě napadlo mne to streamovat na youtube privátně a pak si to stáhnout odtamtud ale chtějí 50 odběratelů a můj nej kamarád je pes:-D.

Předem všem děkuji.

Nevím, jak velká obec jste a zda máte vlastní doménu. Osobně bych použil placený Google účet s vlastní doménou (ať to má nějakou kulturu) a veřejně streamoval zasedání na YouTube - odtamtud to lze později stáhnout.

Nebo lze použít mobil jako wifi webkameru. Mám otestovaný scenář:
mobil placený DroidCam <-wifi-> PC wifi hotspot + OBS
Celkem to i fungovalo...

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.dev47apps.droidcam&hl=cs&gl=US
https://obsproject.com/

Ještě youtube aby mne nechal živě streamovat chce 50 odběratelů ale to by se snad dalo když budu vysílat živě mohu vysílat soukromě protože živé vysílání musí schválit zastupko ja mohu dělat jen záznam ten vypípat a pak zveřejnit prostě ČR :-D tak aby šlo vysílat třeba jen pro členy které nepovolím nebo vysílat soukromě?

Nebude lepší to veřejné zasedání přemístit z hospody, třeba na hřiště?
Tam bývají i tribuny pro diváky.

Jestli chceš točit velká videa, zasedání v obci a podobně, kup si skutečnou kameru. Z telefonu kvalitu nikdy nedosáhneš. Proč myslíš, že profi kamera je tak velká a stojí od 1M víc. Stačí ti nějaká za 10-30 KKč se zoomem. Pak můžeš v dobré kvalitě něco točit. Telefon je na telefonování, na točení je kamera. Kameru buď s harddiskem nebo na kazetu.

Troufnu si říct, že z +/- dnešních mobilů (z těch lepších které mají slušnější foťák, to jakýkoliv "pixel" splňuje) je video (nejen) pro daný účel naprosto dostatečné. Ono vůbec kvalita foto-video u aktuální generace mobilních telefonů je natolik solidní, že komplet zabila kategorii "kompaktní fotoaparát" - smysl mají už jen ty s větším snímačem/slušnější optikou, pokud to je reálně potřeba. Na 95% věcí dnes fakt stačí (slušný) mobil.

(a to píšu jako majitel DSLR i bezzrdadlovky)

Jako jedno z mobilnich reseni pouzivame ve firme kombinaci iPhone, externi mikrofon od Comica, jehoz prijimac funguje zaroven jako drzak telefonu a stativ. Pomer kvalita cena je vice nez dostacujici

Streamovani nejcasteji na Facebook/Workplace.