Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno qbittorrent nesťahuje súbor aj ked tam je seed viac ako 100

Nechápem prečo , ale prestalo mi fungovať sťahovanie cez torent.
Snažím sa stiahnuť si film, a aj ked vidím v popise že to ľudia seeduju tak mi to stiahnuť nejde.
Skúšal som už preinštalaciu qbittorentu aj som skúšal utorrent a to iste.
Takisto som skúšal vypnúť klasicky windows defender a aj branu firewal ale nepomohlo mi to.

Vedel by mi niekto poradiť kde môže byť problém?

Záleží taky na tom, odkud stahuješ. Třeba mají nějaké pravidla o ratiu, to znamená že musíš občas nechat ty stažená data seedovat nebo na ten server nahrát nějaký vlastní torrent. Dělá ti to i u jiných serverů? Já používám Utorrent 2.2.1 a nemám žádný problém. S novějšíma jsem občas nějaký problém měl.
Můžeš to vyzkoušet a uvidíš. Třeba ti nějaké porty blokuje i poskytovatel, to netuším.

https://codecpack.co/download/utorrent.html
https://thepiratebay.org/description.php?id=8222945

sťahujem z sktorrent.... Ratio mám dosť a takisto nehávam aj seedovať. Len včera som si chcel stiahnuť film skúšal som aj inde a stále sa mi nič nezačne sťahovať. NEustále mi ukazuje že to nikto neseeduje ale to nie je pravda lebo pišem si tam aj cez chat a mi tam tvrdili že ten film ma seedu habadej

Síce pri takom počte seedov neverím že nikto nemá otvorený port, ale zrejme môže byť problém aj v tom....

vo firewalle by som otvoril port, ktorý torrent klient používa a v routery nastavil port-forwarding, ak teda vôbec máš verejnú IP, prípadne nech ti priradí nejaký port tvoj ISP.

Ďalej problém môže byť že mám určité protokoly nepovolené... skúsil by som povoliť aspoň uTP, PEX a DHT (ja mám povolený aj LPD, ale ten by nemal mať efekt na tvoj problém).
Ďalej by som skontroloval či nemáš v počítači vírus zvaný antivírus, prípadne inú mrdku čo sa serie do sieťových nastavení.