Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno záložní disk

Dobrý den,
pro zálohu mých fotografií, melodií i různých programů chci použít SSD disk WD BLUE SSD NVMe 1TB PCIe SN 570, Gen3 8 Gb/s
v boxu Axagon EEM2-U3C, USB-C 3.2 Gen 1 - M.2 SATA SSD kovový box, délka 42 až 80 mm.
Myslíte si jako odborníci, že to bude v pořádku a jako záloha to bude vyhovovat?
Děkuji za vaše názory a přeji hezký den.

Klidně ho použij. MTTF nebo MTBF (milionu hodin): 1,5 je pro záložní disk dostatečná. Bude v provozu jen zřídkakdy. Pevné disky stejně už mizí a za chvíli nikdo nebude vědět, co to bylo, tak jako CD/DVD atd.