Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Hledám vhodné mini PC s android a gps

Hezký den všem,

dokázal by mi někdo poradit vhodné mini PC které běží na androidu má bluetooth, GPS modul a HDMI?
RPi bohužel nejsou :( nepotřebuji extra výkon, poběží na něm jednoduché aplikace. Nutnost je BT, GPS a HDMI.

Předem všem děkuji za nápady.

Na prvni co jsem klikl :
- A311D (Option S922x) coz je jeden z nejvykonejsich CPU vubec.
- NPU for AI :Next generation, deep-neural-network applications, at 5.0 TOPS
- 4GB LPDDR4 RAM.

Popripade se podivej na VIM Khadas ktery zrovna pred casem vydal novou radu produktu jako nova verze levnejsích VIM1 S. ktery pouziva posledni CPU z rady Amlogic S905Y4 + OS Android 11 : https://dl.khadas.com/products/vim1s/firmware/android/
(Instalace OS na tyto SMB s CPU Amlogic je zpravidla velmi jednoducha. Stači jen stahnout Android + Amlogic Flash tools, pripojit tu desku k PC pres USB a kliknout na flash. Ale ty desky uz posilaji zpravidla s predinstalovanym Androidem)

https://www.khadas.com/vim

PS: Ale jestli ses omezenej jen na Alza tak nevim, nekupuju tam.