Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ako sa odhlásiť z CCleaner?

Pred mesiacom som využil bezplatné použitie apky CCleaner. Teraz ma upozornili, že o pár dní pominie bezplatná doba používania ich aplikácie. Chcel som sa z nej odhlásiť, ale nenašiel som túto možnosť. Kde mám hľadať miesto na odhlásenie alebo nehľadať ho, stačí, keď neprejdem na platenú verziu?

loading...

K vyzkoušení je verze PROFESSIONAL zdarma na určitou dobu,
pak to přejde do verze FREE.

Z ničeho se odhlašovat nemusíš. Pokud nic nezaplatíš, bude ten CCleaner
nejspíše fungovat i nadále, ale v omezeném rozsahu. Pokud ti i pak chodí nabídky
a dal jsi nějaký svůj e-mail, tak v nastavení toho účtu by to odesílání nabídek mělo jít vypnout.

po planete pobiha 30% lidi se zapornou inteligenci.
takze instalateru ccleaneru je na svete dost.

nehlede ke stupidite samotneho ccleaneru, fascinuje me, proc si nekdo dobrovolne instaluje trial verzi libovolneho "profi" sw, kdyz za to ani nahodou nehodla platit a ma vedle ke stazeni free verzi?

jak rikal pred 100 lety franta burian:
"cisar pan neni vul. cisar pan je korunovanej"

pro tazatele: appwiz.cpl

Vlastně MS už odstranil i Vyčištění disku, resp. to předělal do nového UI, ale přijde mi to osekané (Vyčistit systémové soubory, dokazalo hodně uvolnit místa, kdo nepotřebuje mít možnost odinstalovat všechny aktualizace), naštěstí už dávno vznikl program Cleanmgr+ který dává shift+del na složky dočasných souborů, kešky apod. nebo se to dá procházet ručně. Ne, že by to bylo potřeba, ale třeba smazaní DX či ikon keše se občas hodí a pořád to hledat...

https://github.com/builtbybel/CleanmgrPlus

Pokud nemají z čeho strhnout, tj.nemají číslo účtu nebo karty, musíš si sám koupit klíč na plnou verzi, jinak ji nespustíš.
Tam to může být na rok, víc let nebo nastálo. Prostě teď to bude otravovat s koncem trial a koupí plné verze a pak to oznámí, že trial skončila. Tak nějak to bude, CC jsem nikdy neměl a nikdy mít nebudu ani kdyby byl zadarmo.