Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ako sa odhlásiť z CCleaner?

Pred mesiacom som využil bezplatné použitie apky CCleaner. Teraz ma upozornili, že o pár dní pominie bezplatná doba používania ich aplikácie. Chcel som sa z nej odhlásiť, ale nenašiel som túto možnosť. Kde mám hľadať miesto na odhlásenie alebo nehľadať ho, stačí, keď neprejdem na platenú verziu?

Pokud nemají z čeho strhnout, tj.nemají číslo účtu nebo karty, musíš si sám koupit klíč na plnou verzi, jinak ji nespustíš.
Tam to může být na rok, víc let nebo nastálo. Prostě teď to bude otravovat s koncem trial a koupí plné verze a pak to oznámí, že trial skončila. Tak nějak to bude, CC jsem nikdy neměl a nikdy mít nebudu ani kdyby byl zadarmo.