Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno USB TV Tuner - nejde obraz (Win11)

Zdravím, přešel jsem z desktop Win7 na notebook Win11 a nerozchodil jsem TV tuner AverMedia TD310.

Nainstaloval jsem ovladače USB TV tuneru, K-Lite Standard Codec Pack, DirectX modul, naladí mi to vše, 100% kvalita signálu ale obraz viz screen. Na starým W7 bez problému. Nevíte, čím by to mohlo být, čím vyřešit obraz, jakým doplňkem? Nebo mám smůlu a ta karta je stará na W11? ČT programy mi jedou korektně, vše ostatní toto: https://ibb.co/0YJZvR7

Díky moc za reakce,
Vojtěch

Řešení:

Mám ten stejný tuner a jako přehrávač používám Sichbo PWR. Pořád ale jedu na Win7. Dřív jsem používal MMC. Klidně to vyzkoušej, je to zdarma.

Jasné, to je dobře. Vyzkoušej ale tu appku Sichbo. Myslím, že budeš spokojenější než s tou původní. Je zdarma, bez reklam a funguje skoro s každým Tv Tunerem.
Po spuštění to sice napíše, že zkušební verze vypršela, ale funguje pořád. Ten otravný nápis zmizí za dvě vteřiny po spuštění a dál neobtěžuje.