Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Podložení dosahu WiFI sítě

Zdravím
Musel jsem si koupit nový wifirouter a ten starý mě ježí doma, napadlo mě jestli by nebylo možné ho použít k prodloužení dosahu mé domácí wifi sítě, zapnu ho třeba do kůlny do elektriky. (bez síťového kabelu ) kdyby to tak šlo tak do jakého módu ten starý router mám dát ? díky

Posměšky hodím stranou nic s tím nenadělám :-/ a k věci ten starší co mě leží doma tak je s nejvěší pravděpodobností TL-WR 741ND (nejsem zatím pořad doma) našel jsem na netu tento odkaz https://www.google.com/search?q=tp-link+tl-wr741nd+extender&oq=TP-LINK+TL-WR741ND+ex&aqs=chrome.1.69i57j33i160l2.15516j0j7&sourceid=chrome&ie=UTF-8#fpstate=ive&vld=cid:c2a61057,vid:eSPDsyB78zY ale nejsem s toho chytrý dá se se s toho udělat extender ? díky

Vážím si všech odpovědí

toto máš pokrytecky v podpisu. ale nejsi výjimka - i když tvoje generace dostane správnou odpověď, nejdřív ze všeho začnou vyšilovat jako ty o posměšcích.
jakmile není odpověď podle toho co si předem vysnili, dostávají hysterický záchvat.

chodíš sem už nějaký rok. víš že normální dotaz potřebuje normální informace.
snad chápeš, jak se wifi šíří. proč teda zatloukáš, přes kolik zdí jde signál, jaká je vzdálenost? jestli tím pádem dává režim opakovač smysl? děláš si tu z lidí srandu?
jinak mám dojem, že tento režim dá (s původním firmwarem) jen wr743.

Pokud chceš prodloužit dosah wifi extenderem, musíš ho umístit do míst, kde je signál wifi ještě dostatečně silný - a i pak počítej s poloviční rychlostí (přepnutí příjem / vysílání). Takže hlavní otázka je - jaký signál máš v místě, kde hodláš ten starý router umístit?