Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Podložení dosahu WiFI sítě

Zdravím
Musel jsem si koupit nový wifirouter a ten starý mě ježí doma, napadlo mě jestli by nebylo možné ho použít k prodloužení dosahu mé domácí wifi sítě, zapnu ho třeba do kůlny do elektriky. (bez síťového kabelu ) kdyby to tak šlo tak do jakého módu ten starý router mám dát ? díky

Posměšky hodím stranou nic s tím nenadělám :-/ a k věci ten starší co mě leží doma tak je s nejvěší pravděpodobností TL-WR 741ND (nejsem zatím pořad doma) našel jsem na netu tento odkaz https://www.google.com/search?q=tp-link+tl-wr741nd+extender&oq=TP-LINK+TL-WR741ND+ex&aqs=chrome.1.69i57j33i160l2.15516j0j7&sourceid=chrome&ie=UTF-8#fpstate=ive&vld=cid:c2a61057,vid:eSPDsyB78zY ale nejsem s toho chytrý dá se se s toho udělat extender ? díky