Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Přenos dat ze starého notebooku do nového

Dobrý den, může mi někdo poradit jak nejjednodušeji přenést obsah starého ntb do nového? Slo by to přes WIFI? Nebo LAN? Když ano tak jak? Nechce se mi všechno nahrávat na disk a pak zase přehrávat, to je jednou tolik času. Potřebuji přenést cca 400Gb dat. Předem děkuji za rady.

Změna předmětu, původně: Přenos dat. (host)

Externí disk mám, ale měl jsem zato, že je to pomalé.

ta umela inteligence, co tu vcera spamovala, neni prave nejbystrejsi.
za mesic od polozeni dotazu uz to ma tazatel prenesene nejmene 30x.

tak jen technicka pro ty, kdo by chteli krome dat prenaset na novy notebuk i system:
jde to treba pomoci boot cd s "acronis universal restore" + mit k dispozici rozbaleny ovladac noveho chipsetu.