Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem připojení kablu k pc

dobrý den, můžete mi prosím někdo poradit jak připojit kabel USB mezi pc a mobilem ( samsung SGH-D840)? Když kabel propojím, na pc se mi nic neukáže, ani v tento počítač. Je tam jen Vyměnitelný disk(E:), ale ten nejde otevřít. Předem děkuji za odpověď.

loading...

Přečetl sis návod? Někdy bývá zdůrazněno, že zařízení musí být připojeno až po instalaci software, jinak to způsobuje problémy. Jak vypadá Správce zařízení? Není tam po připojení nějaký problém?
Tento telefon neznám, jen hádám. Omlouvám se za případné plácání z cesty.:-[

vše je provedeno podle instalace, ale připojení mobilu se mi v pc neukazuje. dokonce nikde nemám, že je ten program nainstalovaný. Asi vypadám jako úplný antitalent, ale v tomhle se fakt nevyznám:-|

A s cim chces poradit? Samsungom sa vyhybam na 10km ale nejake postrehy s nokiou:
Ked strcis ten kabel, tak sa na displayi mobilu moze objavit ze mas vybrat mod prace (volby napr. ako ze ci ma pracovat ako storage (datove uloziste) alebo ako modem, apod). Zvolis datove uloziste. Skontroluj ci sa nieco neobjavi.
Za dalsie chod na stranky samsung.com a najdi si k svojmu mobilu aktualne ovladace a stiahni a nainstaluj
Za tretie: ked strcis mobil do PC tak sa pozri a) do spravcu zariadeni (pravy klik na tento PC - spravovat - spravca zariadeni) - je tam niekde aj ten mobil? Kde? Aky ma nazov? A pozri sa aj do spravy diskov (pravy klik na tento PC - spravovat - sprava diskov) - mas tam uvedene nejake externe datove uloziste? Ak ano tak co je u neho napisane? Je na nom nejaky oddiel? V akom formate? (FAT, alebo pise ze neznamy format)?

P.S. pripajas to spravnym kablom? Odkial mas ten kabel? Presne oznacenie kabla? Skus popisat aj ake konektory ma ten kabel nech mame predstavu ze co tam mas.

Samsungom sa vyhybam na 10km

Nevim, zda delas dobre. Mel jsem moznost konfrontovat Samce s Nokii (stejna cenova trida /cca 6000,- CZK/, typy uz si bohuzel nepamatuju) a chci zodpovedne prohlasit, ze se muze jit Nokia bodnout do oka. Kvalitou zpracovani, vybavenim, rychlosti,... Ani se Samcim softem jsem nezaznamenal sebemensi problem. Dokazu te pochopit, jestli tvuj despekt vychazi z nenavisti k sikmookym dablum, ale Samsung produkuje kvalitni HW. S tebou ci bez tebe. Bez urazky.

Za posledny rok som vyhodil 3produkty samsung hned po kupe, fakt sa im uz vyhybam :) Nie mobily ale vyhybam sa uz uplne vsetkemu od nich. Jeden priklad ze preco je aj napr. tento dotaz.. Nokiu strcis a vyberes si co chces. (akurat nokia suite neodporucam ani instalovat, po tom uz nasleduje len format C: :)))

korejské výrobky by měly na rozdíl od zbytku světa ještě fungovat korektně - to znamená u pnp zařízení (usb/pcmcia) se nejdřív instaluje ovladač, teprve potom se instaluje ovladač. ostatně v návodu je vždy správný postup napsaný.
předpokládá se ovšem korektně nainstalovaný hostitelský pc (ovladač chipsetu není cosi neznámého, ale základní samozřejmost).

vše je nainstalovaný tak jak to mělo být, akorát mě zaráží, proč to není ani na ploše ani ve startu. a když připojím tel. tak se mi v něm nic neukáže ani v pc. Jinak ten kabel je přesně USB data cable pro SAM D 800.
PS: nedivte se mi že tomu tak nerozumím, jsem ženského pohlaví...

Takze repete

Za dalsie chod na stranky samsung.com a najdi si k svojmu mobilu aktualne ovladace a stiahni a nainstaluj
Za tretie: ked strcis mobil do PC tak sa pozri a) do spravcu zariadeni (pravy klik na tento PC - spravovat - spravca zariadeni) - je tam niekde aj ten mobil? Kde? Aky ma nazov? A pozri sa aj do spravy diskov (pravy klik na tento PC - spravovat - sprava diskov) - mas tam uvedene nejake externe datove uloziste? Ak ano tak co je u neho napisane? Je na nom nejaky oddiel? V akom formate? (FAT, alebo pise ze neznamy format)?

Mozes na to odpovedat?

Napis presne ze co mas napisane u tej diskovej jednotky, co je v nej, ake oddiely, a co je u tych oddielov napisane. Alebo sem daj screenshot, na popis "nějaká číselná disková jednotka" sa neda nic napisat, len tak si tam nainstaluj nejaky ciselny ovladac.

Na tu MMCSD kartu si schopny v mobile nieco ulozit? Mas v nej nejake fotky apod?

Agere je karta v mobile, to "ST" je tvoj harddisk v PC, na ten nesahaj.

Zaujimave je ze co je vovnutri v obdlzniku u toho Agere, to sem presne napis.

Uz si tu pamatovu kartu v mobile nejak formatoval? Skus si predsa v mobile na nu nieco ulozit, alebo ju sformatovat v mobile v menu, ak na nej nemas ziadne data.

Je tam jen Vyměnitelný disk(E:), ale ten nejde otevřít.

máš korektně nainstalované ovladače chipsetu tvého boardu v pc?

když ten telefon připojíš k jinému pc, uvidíš obsah paměťové karty v telefonu jako nový disk? (měl jsem nedávno jakýsi samsung, choval se jako normální usb mass storage device, čili bez instalace softu).
jinak tém krámům funguje i bluetooth.