Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem připojení kablu k pc

dobrý den, můžete mi prosím někdo poradit jak připojit kabel USB mezi pc a mobilem ( samsung SGH-D840)? Když kabel propojím, na pc se mi nic neukáže, ani v tento počítač. Je tam jen Vyměnitelný disk(E:), ale ten nejde otevřít. Předem děkuji za odpověď.

loading...

vše je nainstalovaný tak jak to mělo být, akorát mě zaráží, proč to není ani na ploše ani ve startu. a když připojím tel. tak se mi v něm nic neukáže ani v pc. Jinak ten kabel je přesně USB data cable pro SAM D 800.
PS: nedivte se mi že tomu tak nerozumím, jsem ženského pohlaví...

Takze repete

Za dalsie chod na stranky samsung.com a najdi si k svojmu mobilu aktualne ovladace a stiahni a nainstaluj
Za tretie: ked strcis mobil do PC tak sa pozri a) do spravcu zariadeni (pravy klik na tento PC - spravovat - spravca zariadeni) - je tam niekde aj ten mobil? Kde? Aky ma nazov? A pozri sa aj do spravy diskov (pravy klik na tento PC - spravovat - sprava diskov) - mas tam uvedene nejake externe datove uloziste? Ak ano tak co je u neho napisane? Je na nom nejaky oddiel? V akom formate? (FAT, alebo pise ze neznamy format)?

Mozes na to odpovedat?

Napis presne ze co mas napisane u tej diskovej jednotky, co je v nej, ake oddiely, a co je u tych oddielov napisane. Alebo sem daj screenshot, na popis "nějaká číselná disková jednotka" sa neda nic napisat, len tak si tam nainstaluj nejaky ciselny ovladac.

Na tu MMCSD kartu si schopny v mobile nieco ulozit? Mas v nej nejake fotky apod?

Agere je karta v mobile, to "ST" je tvoj harddisk v PC, na ten nesahaj.

Zaujimave je ze co je vovnutri v obdlzniku u toho Agere, to sem presne napis.

Uz si tu pamatovu kartu v mobile nejak formatoval? Skus si predsa v mobile na nu nieco ulozit, alebo ju sformatovat v mobile v menu, ak na nej nemas ziadne data.