Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem správce úloh

Tak jsem se dívAL do správce úloh a mam dost věcí...bylo mi řečeno, že většina z toho budou nějaký svinstva...tak sem chci dat seznam toho, co tam je a pokud někdo víte, co určitě neni potřeba a dá se to smazat, tak mi to plz řekněte :) dik za pomoc
je tam: nečinné procesy
System
smss.exe
LSSrvc.exe
avgrssvc.exe
AT KKBService.exe
avgamsrv.exe
wscntfy.exe
ICQ service.exe
ati2evxx.exe
avgupsvc.exe
RegSrvc.exe
svchost.exe
alg.exe
GoogleToolbraNot...
OProtSvc.ex e
ATKOSD.exe
winlogon.exe
ctfmon.exe
spoolsv.exe
S2 4EvMon.exe
svchost.exe
ati2evxx.exe
lsass.exe
EvtEn g.exe
avgemc.exe
svchost.exe
1XConfig.exe
HControl. exe
ZCfgSvc.exe
MSOFFICE.exe
csrss.exe
taskmgr.exe
svchost.exe
jucheck.exe
jusched.exe
explorer.exe
ie xplore.exe
svchost.exe
avgssvc.exe

fuj to je hnusný, ba co dím - neestetický seznam. spusť si tasklist.exe s parametrem /svc, pak to dostane trochu smysl.

ale na můj vkus tam máš nějak moc shitstev. spusť si nějaký normální program typu process explorer (třeba jednoduchý starter) a ten ti ke každé položce řekne co je to svinstvo zač. je na tobě abys jich 66% vypnul.