Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vysoke teploty CPU Intel i7-10700F

Čaute, kto mi poradí ako zlepšiť teploty..pri niektorých hráčov ako battlefield a teraz last of us mi cpu beží od 80 do 90 stupňov...grafika 76 stupňov ale viac ma trápi cpu..som amatér v tomto ..

Změna kategorie, původně: PC sestavy (host)
Změna předmětu, původně: Vysoke teploty (host)

Teploty zlepšíš když vypneš turbo procesoru.
Tím teda snížíš i o dost rychlost.
Pravděpodobně máš malý průvan vzduchu ve skříni

10700F s TDP 220W při Tau a Freezer 34 podle výrobce do 150w není dobrý nápad.
Ta 3070 se tam asi také utápí v horkém vzuchu.

Takže bych přidal vstupní nebo výstupní ventilátor do skříně ať se vzduch rychleji mění.

Můžeš tu skříň vyfotit ať je vidět vnitřek a ventilátory?