Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kolik mp3 nacpu na jedno CD?

Zkoušela jsem vypalovat mp3jky na CD(700MB, 80 min) a vlezlo se mi jich tam asi jen 19 nebo 20…více se jich tam nevejde? A není nějaký formát, ve kterém by zabíraly třeba tak málo, že by se jich vlezlo na CD třeba 30 nebo 50..atd.?

A v com chces to CD prehravat? Ak v obycajnej vezi (pozna len klasicke Audio-CD) tak na Audio-CD sa vojde max 80minut hudby, tak ako to mas teraz.

Ak to chces prehravat v zariadeni ktore pozna format mp3, tak si zvol pred vypalovanim ze chces datove CD, tak sa ti tam vleze tych mp3-jek 700MB, t.j. aspon 100-150 beznych skladieb.