Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Notebook dell a Soundbar Philips

Ahoj. Chtěl jsem si připojit Soundbar k PC Hdmi kabelem ale pc ho nevidí ani ho nevidí když ho připojím přes usb c do notebooku a hdmi do sound baru. Vidí jen neznámé usb 3 zařízení. Nikde jsem ale našel nějaké ovladače co by to vyřešily. Momentálně mám připojeno přes Bluetooth a funguje ok. Ale kabel je kabel moc děkuji za rady

Koukám že samý odborníci tady co neuměj v horším případě ani přečíst co píšu v lepším jen věděj hovno a maj se potřebu vyjadřovat. Proč zvuk chci kabelem protože ho mám rád kvalitní a bluetooth určitě nezaručuje takovou přenosovou kvalitu jak kabel.

Aha, narazil jsem na audiofila, nebo spíš jeho ego. Když víš všechno sám nejlíp, tak se tady neptej a utíkej si koupit kabely s pozlacenými koncovkami a trojitým stíněním. 8-) Jo ty máš vlastně rád kvalitní zvuk - tak to musíš propojit optikou, to je jasný! :-D

Neboj už nebudu před X lety mi tady opravdu pomohly vyřešit problém tak sem měl zafixovaný že se tu lidi vyznaj. Což koukám se dost změnilo. Nebo třeba se vyznaj sou arogantní jak ty. Ja neříkám že to nefunguje jen bych chtěl aby fungovalo přes kabel.

ten philips soundbar má hdmi výstup,bluetooth,optical digital vstup,3,5mm jack line-in vstup a usb, zapojený výstup hdmi z notebooku do hdmi výstupu na sounbare nebude fungovat,pri zapojení do usb třeba v ovládacích panelech zvolit ako zdroj zvuku usb audio anebo niečo okolo toho,najideálnejší spôsob by u dell notebooku bolo zapojenie pomocou bluetooth,dell má obvykle v notebookoch integrovaný bt adaptér,obvykle býva defaultne vypnutý v nastaveniach,alebo v biose....