Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Notebook dell a Soundbar Philips

Ahoj. Chtěl jsem si připojit Soundbar k PC Hdmi kabelem ale pc ho nevidí ani ho nevidí když ho připojím přes usb c do notebooku a hdmi do sound baru. Vidí jen neznámé usb 3 zařízení. Nikde jsem ale našel nějaké ovladače co by to vyřešily. Momentálně mám připojeno přes Bluetooth a funguje ok. Ale kabel je kabel moc děkuji za rady

Koukám že samý odborníci tady co neuměj v horším případě ani přečíst co píšu v lepším jen věděj hovno a maj se potřebu vyjadřovat. Proč zvuk chci kabelem protože ho mám rád kvalitní a bluetooth určitě nezaručuje takovou přenosovou kvalitu jak kabel.