Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Zabugovaný YouTube

Ahojte,

už dlhšiu dobu mám problémy s YouTube, ktorý je neskutočne zabugovaný. Pustím si playlist s hudbou, ale ono náhodne namiesto toho aby hralo ďalší song z playlistu, začne hrať songy z odporučených (ktoré sú fakt k hovnu, takže neviem prečo mi je odporúča). Ďaľší problém je že často to nenačíta "šipky" na prepnutie songu na predchádzajúci či ďaľší, a vtedy ani nefungujú tlačítka na klávesnici na prepnutie songu.

Používam Chrome 111.0.5563.146.
Mám doplnky:

Adguard AdBlocker
Adguard Extra
YouTube NonStop

Skúšal som aj vypnúť doplnky, ale nepomáha to.

Ďakujem za rady.

Jasně napsal nejspíše nesmysl.
Takže má - jako jediný - chybu v prohlížeči videí na YouTube.
A cookies ani antivirák na to nemají vliv, zřejmě ani vypnuté doplňky.
Prostě mu nefungují tlačítka na klávesnici a přeskakují skladby - nejspíše zákeřní trpaslíci. :-D

Ja to skutočne vidím na problém samotného youtube.

Antivirus nemám
Problém je aj v úplne novej inštalácii vo VM a dokonca i v iných prehliadačoch (testované vo Vivaldi a Firefox).
To že na youtube náhodne prestane hrať songy z playlistu a začne hrať z odporúčaných je všade na Internete kopec ľudí čo sa na to sťažovalo, napríklad:

https://www.reddit.com/r/youtube/comments/ggbydd/why_does_youtube_always_leave_the_playlist_im/

ja nehľadám problém vo svojom prehliadači či počítači, ale skôr napríklad alternatívny klient, ktorý to robiť nebude, a bude fungovať korektne, alebo nejaký extension do prehliadača čo fixne daný problém.... to že youtube je totálne dojebaný je jasné.