Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem slot grafické karty

Zdravím, chtěl bych se zeptat na slot grafické karty, při výměně GK se mi porařilo zlomit západku, tak se chci zeptat jestli půjde v budoucnu ta GK vyndat. Díky

Šikovný... Ale ano jde to. Ta "západka" tam slouží spíše pro samovolné vypadnutí karty při manipulaci, protože některé karty opravdu neváží zrovna málo. Jestli je ulomená, tak kartu vyndáš naopak bez problémů. jestli teda myslíme jedno a to samé...

Karta je přichycená normálně napevno a nedělá žádný problém, jen jsem nevěděl jestli to bude problém vyndat když je ta západka zlomená, děkuju za odpovědi borci, hned jsem klidnější až budu v budoucnu měnit. Palec.

Ty myslíš asi ten klip, čo je na slote:

[081-05.jpg]

Klip je tu len na to, aby zabezpečil úplné zasunutie grafickej karty do PCI-E.
Gr. karta drží dobre v slote aj sama od seba a ešte je priskrutkovaná v PC...

Jediný problém môže nastať, keď budeš prenášať počítač, treba dať pozor na to, že grafická karta nevyskočila na zadnej strane.