Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem slot grafické karty

Zdravím, chtěl bych se zeptat na slot grafické karty, při výměně GK se mi porařilo zlomit západku, tak se chci zeptat jestli půjde v budoucnu ta GK vyndat. Díky

Ty myslíš asi ten klip, čo je na slote:

[081-05.jpg]

Klip je tu len na to, aby zabezpečil úplné zasunutie grafickej karty do PCI-E.
Gr. karta drží dobre v slote aj sama od seba a ešte je priskrutkovaná v PC...

Jediný problém môže nastať, keď budeš prenášať počítač, treba dať pozor na to, že grafická karta nevyskočila na zadnej strane.