Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pri rešení partícii na dvoch windowsoch som to pokazil poradí mi niekto ? ĎAkujem.

Prosím o radu, bude treba odborníka lebo ja ako laik neviem, Pri riešení partícii HDD som to pokazil.

Riešil som partície disku pomocou programu AOMEI mám tam dva Windowsy , na disku C je WIN 11 a na disku D je Win 10,
a pri manipulácii som pokazil WIN 10 z disku D, nefunguje to hlási chybu, nejakým spôsobom sa mi darí spustiť WIN 11 , WIN 10 však nie.

Hlási chybu smer opravár, dá sa to nejak pomocou Rebootu , ktorý mi tam ukazuje cez F8, ten počítač nemá DVD romku ale mám externú cez USB,

Dá sa to po naložení WIN 10 CD , nejak spraviť ale tak aby nenainštalovalo nový WINDows na ten nesprávny disk C kde je už WIN 11 , ale na disk D kde je pokazená cesta k WIN 10 .

Viem že tieto slová sú akési kostrbaté, ale ťažko sa mi vyjadruje v tejto orázke, ide o reboot WIN 10 a aby to dalo na disk D kde to potrebujem, nie disk C Ďakujem.

Hlási chybu smer opravár

To teda nevím, co si pod tím představit.

Riešil som partície disku

Opět netuším, co, jak a proč jsi řešil?

Záleží, na kterém disku jsi měl zavaděč? Můžeš disk s Win 11 odpojit a pak spustit instalaci Win 10 a zvolit opravu. Jestli to pomůže?

Ani se radši neptám, jaký je důvod provozovat takový šílený dualboot...

//edit: koukám, že rád zakládáš dotazy a pak se neobtěžuješ reagovat. Takže to je s tebou ztráta času.
https://pc.poradna.net/questions/3183811-rozdelenie-disku-na-particie-win-11-a-10
https://pc.poradna.net/questions/3183812-ako-zistit-kluc-k-tomu-win-co-mam-nainstalovany-win-11-aj-10

Ďakujem Ďakujem , prečo taký to postup lebo aj Win 10 bude podporovaný koľko 3 roky, Win 11 bude podporovaný koľko? preto som tam mal oba OS.
Oba OS sú na jednom disku na partícii C WIN 11 a na partícii D WIN 10 , moja otázka dá sa nejako partícia C prechodne skryť iba počas opravy WIN 10 . Asi moc zložité Ďakujem.

Moja otázka: dá sa nejako partícia C prechodne skryť iba počas opravy WIN 10

ANO. Spustite Správcu diskov - Zmeniť písmeno jednotky a cesty - Odstrániť (pomenovanie disku písmenom C - nebude mať pridelené žiadne písmeno). Disk C sa stane neviditeľný. Po sprevádzkovaní Windows 10 na disku D vráťte tomu disku s Windows 11 znova písmeno C a disk začne byť viditeľný.