Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak zrychlit poslech rozhlasu?

Hezký den, potřebuji nastavit rychlost přehrávání při on-line poslechu Českého rozhlasu na jiné rychlosti, než které umožňují. Mají to pevně nastaveno, skokově na ... 1x, 1,25x, 1,5x, 1,75x, 2x. To je nepohodlné a omezující. Dost často mi nevyhovují přednastavené rychlosti, kvůli pomalosti nebo vyšší rychlosti. Potřebuji to nastavit na 1,4x, 1,6x, 1,9x, někdy i na více než 2x rychlost. Český rozhlas není ochotný ani schopný to změnit, ale poplatek rádi vybírají. Pěkně se mnou vyběhli. Vyzkoušela jsem několik pluginů. Ty mi ale fungují jen na YouTube videa. prosím vás o doporučení fungujícího doplňku pro prohlížeč, kterým rychlost přehrávání změním po 0,1x kroku. Nejlépe doplněk pro Firefox, případně Chrome (není to podmínkou). Děkuji. Katka

TEST:
https://www.mujrozhlas.cz/radioporadna/ing-dana-francova-reditelka-odboru-rozhlasovych-poplatku-poplatky-vy

Takový názorový útok vůbec nikomu nepomůže! Někdy je vážně lepší se nejprojevovat a mlčet, že? Nechtěla jsem obtěžovat labilního jedince, který mi vůbec nepomohl. Určitě nejsem sama, kdo potřebuje měnit rychlost přehrávání.

Teď mám období, kdy jsem u internetu a potřebuji měnit rychlost přehrávání po 0,1x procích.

Příliš se v tom neorientuji a proto se tu vždycky raději zeptám schopnějších lidí.
Myslím, že to jde přes adresu. Je to ale o dost pracnější (hlavně když je dost krátkých záznamů), než to rychlostně ovládat z klávesnice klávesovými zkratkami, třeba přes klávesy < >.
Zatím funguji komplikovaně. Když jsem mimo internet, tak mám u sebe připravený archív k poslechu zajímavostí. https://pc.poradna.net/questions/3181276-jak-stahovat-z-rozhlasu

Přiznám se, že jsem dost dobře vytrénovaná. Záleží na vypravěči a jeho chytré hlavě. Pak jsou "mluvčí" jako byla primitivní Hradní Ovce a tam je to potřeba dost urychlit a opravit. Když je rozhovor, tak rychlost přizpůsobím pomalejšímu mluvčímu. V běžné mluvě u některých lidí je to pomalé a nudně táhlé. Jak se říká, leze to z něj jak z chlupaté deky. U takových to zvládám i na 2-2,5x. Doba je rychlá, informací kvanta. Dostat se do Mensy a udržet se v kondici, to je výzva. Včera jsem byli u nás v kulturním domě na vědomostním kvízu. Už mě to nebaví. Zase jsme vyhráli. ;-)

ze ta to este bavi, blazniva zenska.....kto normalny pocuva vysielanie bud spomalene na uroven trolla s hrubym hlasom, alebo zrychlene na uroven smolka....si akoze normalna? A este sa rozculuj ze vraj niesi jedina....ano, si jedina, co pozaduje podobne blbosti. Tak sa necuduj, alebo sa daj liecit u dr chocholusika :D

V skratke, v prehliadači (u mňa Edge) si otvoríš vývojárske nástroje (F12).
V sources vyhľadáš súbor app.js, v ňom pohľadaj text "čeština" a kúsok nad ním nájdeš tie definované rýchlosti.
Treba potom nastaviť možnosť prepísať zdrojové súbory (Overrides -> Enable local overrides), prepíšeš si tam potom tie rýchlosti na svoje a uložíš. A tým pádom sa bude používať tvoje app.js s tvojimi hodnotami namiesto originálneho.

[96974-postup-png]

Mne pomohol tento návod chrome-dev-tools-modify-javascript-and-reload

Tie klávesové skratky by sa dali tiež doprogramovať. možno to niekto doplní :)